کد خبر: 3760792
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
نجفی خبر داد:
گره فعالیت‌های قرآنی ـ مسئول دارالقرآن امام علی(ع) شعبه شهرکرد از آغاز ثبت‌نام دوازدهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش بانوان خبر داد.

زینب نجفی، مسئول دارالقرآن امام علی (ع) شعبه شهرکرد‌ در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر‌ گفت: این مسابقات قرآنی در پنج رشته حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء، قرائت و ترتیل خوانی قرآن کریم در دو مقطع سنی زیر شانزده سال و بالای آن ویژه بانوان برگزار خواهد شد.
وی افزود: این مسابقات از شنبه بیست و چهارم آذرماه آغاز و تا جمعه سی‌ام آذرماه سال ۱۳۹۷ ویژه بانوان درقم برگزار خواهد شد.
مسئول دارالقرآن امام علی(ع) شعبه شهرکرد اظهار کرد: ثبت‌نام این مسابقات در دو مرحله و به‌صورت اینترنتی است که زمان ثبت‌نام مرحله اول از روز شنبه، ۱۲ آبان‌ماه تا روز جمعه، ۱۸ آبان‌ماه به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.
نجفی تصریح کرد: داوطلبان باید برای شرکت در این مسابقات، حتماً دارای شماره حساب در یکی از شعب بانک ملت باشند و سپس به سایت مسابقات دارالقرآن امام علی‌(ع) www.qdqat.ir مراجعه کرده و فرم‌های مربوطه ثبت‌نام را تکمیل و کد رهگیری دریافت کنند.
وی ادامه داد: برای مرحله دوم ثبت‌نام که جهت تعیین نوبت روز و ساعت مسابقه است نیز باید داوطلبان گرامی با در دست داشتن کد رهگیری مجدداً از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبان‌ماه به سایت مراجعه و نوبت حضور خود را تعیین کنند.
مسئول دارالقرآن امام علی‌(ع) شعبه شهرکرد تأکید کرد: در این دوره از مسابقات هر داوطلب تنها در یک رشته می‌تواند شرکت کند و همچنین افرادی که در دوره‌های قبل حدنصاب رشته‌های حفظ ده جزء و بیست جزء را کسب کرده باشند در این دوره در همان رشته نمی‌توانند مجدداً شرکت نموده و بایستی در مقطع بالاتر به رقابت بپردازند.
نجفی عنوان کرد: نفرات اول مسابقات سال‌های قبل تا دو سال در همان رشته نمی‌توانند شرکت کنند، مگر اینکه در رشته دیگری ثبت‌نام نمایند، همچنین این دوره از مسابقات مرحله فینال ندارد و لذا داوطلبان سعی کنند در همان مقطع مسابقات تلاش لازم را داشته باشند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: